NAŠE STOLY

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Cena pronájmu/zajištění beer pongu na firemní večírek je vždy individuální.
Záleží na domluveném rozsahu, časové náročnosti a místu konání.

K dispozici máme až 16 profesionálních stolů na beer pong včetně míčků a kelímků.
Můžeme vám na akci zajistit i moderátora, DJe, fotografa, kameramana nebo hostesky.

V případě jakýchkoli dotazů se nám neváhejte ozvat na e-mail info@beerpongchampionship.cz nebo na telefon +420 605 914 882.

Časté dotazy

Stůl se přepravuje ve složeném stavu „kufru“ v papírové krabici 70 cm x 70 cm x 30 cm. V rozloženém, herním stavu má rozměry 240 cm x 60 cm x 70 cm. Stůl váží zhruba 10 kg.

Potřebujete dostatečný prostor, na jednu hru pak 2 až 6 hráčů, 2x 6 kelímků na pivo + 2 na oplachování míčků, 2x ping-pongový míček a 2 litry piva na hru. Hrát se dá samozřejmě i s vodou nebo jakýmkoliv jiným nápojem.

Můžete si od nás půjčit 1 až 16 stolů. To znamená, že beer pong se dá vyškálovat od doprovodné aktivity pro zájemce až po velký turnaj pro celou firmu. Umíme uspořádat turnaj pro prakticky jakýkoliv počet hráčů, od 8 až po 192 účastníků.

Stoly Vám na akci můžeme dopravit i po akci odvézt zpátky. Možné je i stoly si osobně vyzvednout na adrese v Praze Vršovicích.

Jelikož jsme taková malá eventová agentura, tak Vám můžeme zajistit vše včetně místa konání, cateringu a účinkujících. Většinou ale pomáháme s obsazením moderátora (nejen beer pongu), DJe (klidně i na následnou afterparty) nebo hostesek (na roznos piva).

Jsme společnost s ručením omezeným (Event Nation s.r.o.), takže Vám můžeme vystavit fakturu.

Pravidla Vám může přímo na akci vysvětlit náš moderátor nebo se můžete inspirovat našimi, které používáme na našich turnajích. Naleznete je zde.