KONTAKT

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Kontaktní informace

Pro informace o Beer Pong Championshipu či nabídku spolupráce

info@beerpongchampionship.cz

Soušly

O NÁS

Beer Pong Championship byl založen na začátku roku 2012. Od té doby se uskutečnily desítky turnajů v různých městech v ČR i na Slovensku a pomohly tak proslavit beer pong i v našich končinách. Nejnovějším konceptem je Liga Mistrů, ve které soutěží týmy po celou sezónu mimo jiné i o prestižní putovní pohár pro vítěze.

 

Hlavní výchozí baštou se stal oblíbený studentský klub El Mágico v Praze na Jižním Městě. Nicméně pravidelné turnaje se konají i na jiných lokacích v Praze a od roku 2019 nově i v Brně v klubu Watt.

Naše akce jsou specifické originálními pravidly, které počítají s tříčelnnými týmy, ve kterých musí být alespoň jedna slečna. Tímto tak party dostává nový rozměr a do zábavy se může zapojit kdokoliv. Díky tomu také na turnajích panuje uvolněná atmosféra a to jak během zápolení, tak i na následující afterparty.

 

A právě afterparties jsou nedílnou součástí kultury Beer Pong Championship, které dominuje skvělá hudba v podání skvělých DJs a příjemné prostory pro rozjetou studentskou zábavu.